Taraça Kulüp Bursa Atatürk Kent Ormanı içinde

Bu yazı tarafından 21 Eylül 2013 yazıldı.
20130921-173352.jpg

Atatürk Kent Ormanı içinde kurulan ve cafe-restoran-et lokantası konseptiyle hizmet verecek olan Taraça Doğal Lezzet Kulübü, 13 Eylül Cuma günü saat 18.30’da yapılacak törenle hizmete giriyor.

İşletmeciliğini Müberra Akgün’ün yaptığı Taraça Kulüp’te ekmekten bala kadar her türlü kahvaltı malzemesi kendi tesisinde, et ürünleri de özel çiftlikte doğal yollarla üretilerek tüketiciye sunuluyor.

TERASLARDA MUHTEŞEM PANORAMA

Geniş bir alanı kaplayan beş ayrı terastan oluşan açık alanda, ağaçlar alanda sabahları kahvaltı, günün diğer saatlerinde ise mangal yapma olanağı bulunuyor. Hem büyükler ve hem de küçükler için her türlü detay düşünülmüş durumda. Taraça Kulüp’ün kapalı alanı ise ocak başı konseptiyle et lokantası olarak hizmet verecek.

DEKORASYONA KADAR HER ŞEY DOĞAL

Yemeklerde olduğu gibi, Taraça Kulüp’ün dekorasyonunda da doğal malzeme tercih edildiğini ve dekorasyonun ahşap, taş ve toprak ürünlerinden oluşturulduğunu belirten İşletmeci Müberra Akgün, şöyle konuştu:

“Bursa ile göz göze, bir yalnızlık hissi yaşamak isteyenler için ideal bir ortam hazırladık. Taraça Kulüp, Atatürk Kent Ormanı içinde yüksekçe bir alanda kurulu. Terasların baktığı güney ve batı yamaçları yeşillikten oluşan doğal panoramik görüntüye sahip. Kuzey tarafında ise mükemmel Bursa silüeti var. Yanı başınızda kızıl çam ormanının ıslığını çalan bir rüzgar. Doğal lezzetlerle bezenmiş bir sofra. Testiden içilen soğuk su. Doğanın dostluğunda, dostlarınızla buluşacağınız yepyeni bir yer oluşturduk. Artık yalnız değilsiniz” dedi.

bir cevap yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

fifteen + four =

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>