Samsung ultra slim dizüstü bilgisayarı ATIV Book 9 Lite Türkiye’de

Bu yazı tarafından 15 Ağustos 2013 yazıldı.

Samsung Electronics Co., Ltd.’nin ATIV çatısı altında bulunan ultra slim dizüstü bilgisayarı ATIV Book 9 Lite Türkiye’de raflarda yerini aldı.

Premium tasarım çizgilerine sahip ATIV Book 9 Lite, geniş bir kullanıcı kitlesini hedefliyor. ATIV Book 9 Lite, 10 noktalı dokunmatik ekran da dahil olmak üzere en yeni teknoloji ile donatılmış. Dört çekirdekli işlemci, 128GB SSD gibi özellikleri ile Book 9 Lite, teknolojiyi son derece uygun fiyata sunuyor. Yaklaşık 1.44 kg ağırlığı ve 16.9 mm’lik ince tasarımı ile ATIV Book Lite hayatı mobil yaşayanlar, iş için sıkça seyahat edenler için ideal.

Samsung ATIV serisi; bir arada sunduğu stil, tasarım, en yeni teknoloji ve kesintisiz yakınsama yetkinlikleri ile, kişisel bilgisayar deneyimini yeniden tanımlıyor. Samsung’un yeni ATIV ürünleri kullanıcısına; bağlantıda kalma, çalışma veya eğlenceli vakit geçirme ihityaçlarının tümünü, mekan ve ortamdan bağımsız olarak karşılama seçeneği sunuyor. Yeni ATIV dizüstü bilgisayarlarının en önemli özelliklerinden biri de; bilgisayarlar ve Samsung Akıllı Telefonlar arasındaki paylaşımı tek harekete indirgeyen yeni SideSync teknolojisine sahip olmaları. Yeni ATIV’ler bu teknoloji ile, Samsung’un PC ve mobil deneyimleri yakınlaştırma vaadini tam anlamıyla destekliyor.

ATIV Book 9 Lite’lar da, PC’ler ile Samsung akıllı telefonlar arasındaki içerik paylaşımını son derece kolaylaştıran Samsung SydeSync teknolojisine sahip.

Samsung ATIV Book 9 Lite, 859 $ + KDV (Dokunmatik olmayan model) ve 989 $ + KDV (Dokumatik model) tavsiye edilen satış fiyatı ile artık Türkiye’de…

ATIV Book 9* serisi alan herkese, uçak bileti Samsung’dan hediye!
Samsung, tasarım ile performansı bir arada sunan ATIV Book 9’u tercih eden tüm kullanıcılarına tek kişilik gidiş-dönüş uçak bileti hediye ediyor. Paris, Londra ve Milano başta olmak üzere, Amsterdam, Budapeşte, Brüksel, Viyana, Münih, Berlin, Roma ve Atina’ya da uçak bileti kazandıracak olan Samsung, kullanıcılarına sürprizler yapmaya devam ediyor.
ATIV Book 9 satın alarak kampanyadan faydalanmak isteyen tüm kullanıcılar, www.samsunglaucuyoruz.com adresinde yer alan formu tam ve eksiksiz doldurarak uçak bileti için başvurularını gerçekleştirebilecekler.
ATIV Book 9 kampanyası ile ilgili detaylı bilgiye www.samsunglaucuyoruz.com adresinden de ulaşabilirsiniz.

*Samsung ATIV Book 9 Lite ya da ATIV Book 9 Plus alan herkes kampanyaya katılmaya hak kazanacaktır

20130817-134518.jpg

bir cevap yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

18 + 1 =

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>