Doll Combi Travel Sistem” Kanz’da İndirimde

Bu yazı tarafından 4 Nisan 2013 yazıldı.
1342766813_doll_combi_travel_system

Doll Combi Travel Sistem bebek arabası ve taşıma koltuğu, Temmuz ayı boyunca tüm Kanz ve S&D mağazalarında indirimli fiyatıyla satışta!

Kanz ve S&D mağazalarında ‘ayın ürünü’ olan, bebek arabası ve taşıma koltuğundan oluşan Doll Combi Travel Sistem Temmuz ayı boyunca 899 TL yerine 699 TL!

Bebek arabası ve beraber kullanılabilen taşıma koltuğundan oluşan Combi Travel Sistem bebeğinizin güvenliği ve sağlığı düşünülerek Doll güvencesiyle üretildi. 360 derece dönebilen tekerlekleri, 5 nokta emniyet kemeri sistemi, ayarlanabilen ayak dayanağı ve arka tekerleklerdeki fren sistemiyle üst düzey güvenlik sağlayan Doll bebek arabası çift yönlü kullanılabiliyor. Bebek arabası ile birlikte kullanabileceğiniz taşıma koltuğu ise 0-13 kg arasında güvenle kullanım için dizayn edildi. Gölgelik ve ayarlanabilir kafa koyma yastığı bulunan Doll taşıma koltuğunun ağırlığı sadece 3.2 kg.

bir cevap yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

1 + four =

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>