Berr-In 2013-2014 Sonbahar / Kış koleksiyonu

Bu yazı tarafından 27 Ekim 2013 yazıldı.
01

Berr-In 2013-2014 Sonbahar / Kış  koleksiyonunda 90’lı yılları stilize zıtlıklarla günümüze yorumlarken sofistike Berr-In kadınını sokak stiliyle sentezliyor.

Markanın yaratıcısı Berrin Eser’in yılların tecrübesi ile oluşturduğu koleksiyon; leopar gibi doğadan desenler ve altın,deri,ekose ile detaylandırılırken, renk blokları desenlerle birleşip grafiksel anlatımlı silüetler oluşturuyor.

Asimetrik ve anvelop kesimler, fermuar detayları, etkileyici transparan detaylar ile kısa paçalı ve bol kesimli pantolonlar, kapitone ve peplum parçalar, diz altına kadar uzanan kalem etekler, oversized kaplar koleksiyonda göze çarpıyor. Renk paleti ise siyah,beyaz,bordo,kobalt mavisi,kırmızı tonları,petrol ve kremden oluşuyor.

Türkiye ve Avrupa’da birçok seçkin butikte satılan Berr-In koleksiyonu detaylarda bu sezonun vazgeçilmezi deriyi vurgularken, sade ama iddialı, sakin ama etkili, sessiz ama güçlü Berr-In kadınını bu sezonda da ön plana çıkarmayı başarıyor.

 

bir cevap yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

four × four =

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>