Astrolog Semavi’den 2014 Burç Yorumları @astrologsemavii

Bu yazı tarafından 30 Aralık 2013 yazıldı.
261220132336543784448

Astrolog SEMA KILIÇ, 2014 yılının hangi burca, ne getireceğini yazdı.

 

 

Aslanlar, Jüpiter sayesinde büyük bir parlama dönemine girerken yalnız olmayacak… Koçlar, İkizler ve Yaylar da çok şanslı. Boğalar için gayrimenkul, Yengeçler için evlilik zamanı!

Koç Burcu (21 Mart-19 Nisan)

26 Temmuz’a kadar zıt burcunuz Terazi’de kalacak Mars, sizi krizlerle uğraştıracak. 15 Nisan’da zıt burcunuz Terazi’de Ay tutulması gerçekleşecek. O günlerde sağlığınıza ve ilişkilere dikkat edin. 2014 Temmuz’dan sonra Aslan’a geçen şans yıldızı Jüpiter, şansınızı açacak. 2014 Aralık’ta Yay’a geçen Satürn, kariyer ve genel hayatta yükselme kapılarını açıyor.
Yazdan itibaren nihayet bazı işleri fazla yorulmadan yapacaksınız. Şanslı fırsatlarla birtakım önemli sorunlardan kurtulacak, hayatınıza yenilik getirecek, yaşam standardınızı hızla yükselteceksiniz.
Yılın verimli iş ve para kazanma zamanları şubat, mayıs, haziran, eylül, ekim ve aralık. Eğitim için alternatif fırsatlar arayan Koçlar, 2014 Eylül sizin için uygun zamandır. 2014 Ağustos’tan itibaren aşk, Koçları mutlu edecek. Evli Koçlar, çocuk sürpriz olabilir.

Boğa Burcu (20 Nisan-20 Mayıs)

Jüpiter, temmuza kadar sizi iş, seyahat veya eğitim üzerinden yeni tecrübelere ve yeni uğraşlara sevk etmekte. Önce düşünceyi, sonra hayatı değiştirecek ve geliştireceksiniz… İşinizi geniş bir çevreye tanıtmak, geniş bir müşteri ağı edinmek için iyi zaman.İşte ve parada şanslı olacağınız zamanlar mart, mayıs, haziran, ağustosun ikinci yarısı ve kasım. Bir gayrimenkul sahibi olabilirsiniz. Bu sene Boğalar leyleği havada görecek. Satürn hâlâ sizi ilişkiler ve resmi konularda zorluyor. Aşk için Venüs ve Mars’ın etkili açı yapacağı ağustos ve kasım kayda değer zamanlar. Evlenip yuva kuranlar olacak aranızda…
1 Ocak-5 Mart arasında Venüs, tüm ilişkilerinizi zorlayabilir.

İkizler Burcu (21 Mayıs-21 Haziran)

Yılın ilk yarısı kiminiz önemli bir kurumda iyi gelir getiren bir işle parasal durumunuzu güçlendireceksiniz. Kiminizse ek gelir getiren işlere yönelebilirsiniz. 16 Temmuz’da şans yıldızı Jüpiter’in Aslan’a geçmesiyle beraber parlayacak, daha mutlu olacaksınız. Bu sene başarı ve şans kapılarını açan bir eğitim alabileceksiniz. Yazdan sonra, bol bol seyahat edebilecek hem de lüks yerlerde, keyfinize göre tatiller yapabileceksiniz. Aşk için harika zamanlar 13 Eylül-26 Ekim, 4 Aralık…

Yengeç Burcu (22 Haziran-22 Temmuz)

Şans yıldızı Jüpiter burcunuza girdi ve epeydir seyirci kalmak zorunda olduğunuz dünyanın şimdi aktif, sözü geçen kişisi olmaya başladınız. Olmayan şeylere üzülmeyi bir kenara bırakıp fırsatları değerlendirin. Mart toparlanmak için iyi zaman; ağustos, eylül ve ekim başarılı ve parlak zamanlar. Biten dostlukların yanı sıra bazı eski dostluklarınız yeniden canlanacak ve pekişecek. Yazdan sonra bol kazanacaksınız. Aşk güçlü ama zorlu olacak. Evlenmeyi düşünenler, sağlam bir yuva kurmanız mümkün. Yaza kadar iş ve ev arası koşturmalar sizi bir hayli yoracak, sağlığınızı etkileyen ve sinirlerinizi bozan bir durum bu. Aman, sağlığınıza dikkat edin.

Aslan Burcu (23 Temmuz-22 Ağustos)

Bazı Aslanlar sıkıntılı bir dönemden geçmekte. Öte yandan, hayatı geldiği gibi karşılamayı öğreneceksiniz. Önemli bir başlangıç yapacağınız olaya hazırlanacaksınız; bu sırada gözlerden ırak ve gerçekleşene kadar ser verip sır vermeden… Yazdan itibaren çok şey değişiyor sizin için. Şans yıldızı Jüpiter burcunuza giriyor! Bu size büyük başarı ve parlama getirir. Büyük başlangıçlar yapabilir, hatta büyük bir parlama gösterebilirsiniz ama devam eden sorun ve sorumlulukları ihmal etmeyin. Parasal açıdan yılın iyi zamanları
3 Mart-3 Mayıs, 23 Haziran-18 Temmuz, 12 Ağustos-5 Eylül, Eylül-29 Eylül ve 16 Kasım-10 Aralık arası… Sene sonuna doğru iş dolayısıyla kent veya ülke değiştirme kararı verebilirsiniz. Yazdan sonra, eğitimde yeni bir başlangıç yapabilirsiniz. Yaza kadar, bazı Aslanlar gizli bir aşk yaşayabilir. Yazdan sonra aşk oldukça ilginç bir seyir alabilir. Ağustos ayında herkesi şaşırtabilir, ani bir evlilik kararı verebilirsiniz. Evlilik ve aşk için bir diğer olası zaman aralık ayı.

Başak Burcu (23 Ağustos-22 Eylül)

Şans yıldızı Jüpiter idealler, hayaller ve dostlar evinizde gezmekte. Hedeflerinizi gözden geçirin, dostlardan destek isteyin ve atağa geçin. Başarı ve kazanç için iyi zamanlar, şubat, mart, haziran, ağustos ve kasım. Çevre ve ev koşulları daha iyi ve daha lüks olacak, ancak bunun bir maddi bedeli var. Yine de, imdadınıza yetişen kazançlar var. 26 Temmuz’a kadar size para harcatacak Mars’a dikkat. Yaza kadar parada maceraya heves etmeyin sakın. Jüpiter kalbi boş Başaklara ideal aşkı getirebilir. Çünkü ilişki evinizde gezen hayaller yıldızı Neptün “Aman kendinizi boş hayallerle yanıltmayın” diyor.

Terazi Burcu (23 Eylül-22 Ekim)

Yıldızlar bir şeyleri hayatınıza alıp bir şeyleri de geride bırakmaya zorluyor sizi. Seçim yapmak zamanı! Ancak ilerlemeyi yanlış yerde arayabilirsiniz. Temmuz sonuna kadar burcunuzda kalan Mars, sizi agresif ve sabırsız yapabilir, kaza ve kavga risklerine karşı dikkat edin; özellikle ocak, şubat, nisan ve temmuzda. Yazdan sonra, dostluklar, işbirliği, yeni işler, yeni planlar, yeni projeler umut ve başarı vaat edecek. Bir ödül bile alabilirsiniz. Aşk ve evlilikte yaza kadar kritik zamanlar var, aman dikkat! Temmuzdan sonra, bambaşka yıldız açıları söz konusu ve nihayet yüzünüz gülecek aşkta. Evli Teraziler yazdan sonra çocuk düşünebilir. 15 Nisan’da burcunuzdaki Ay tutulması zamanı ilişkilere, kaza ve ani gelişen sağlık sorununa karşı dikkat edin.

Akrep Burcu (23 Ekim-21 Kasım)

Jüpiter, temmuza kadar sizi zorlayan olaylar ve koşullarda şans vererek yardımınıza koşacak. Yeter ki amaçlarınızdan vazgeçmeyin ve iradenizi ortaya koymaya devam edin. İşte başarılı zamanlarınız şubat, mart, temmuz, ağustos, eylül, kasım ve aralık olacaktır.
Mars, temmuz sonuna kadar Terazi’de ve sizi hayli zorlayacak. Sorunları önemsememek hata olur. Kalbi boş Akrepler için yılın ilk yarısında aşk gelebilir. Ancak bu gizli veya perde arkasından yürütülen bir aşk olabilir. Yılın ikinci yarısı aşk bakımından daha rahat. Özellikle 26 Temmuz-13 Eylül, 23 Ekim-16 Kasım. Yazdan önce uygun aşk zamanları 5 Mart-5 Nisan. Evliler çocuk sahibi olabilir. Nisan ve ekim aylarında sağlığınıza dikkat edin.

Yay Burcu (22 Kasım-21 Aralık)

Parasal durumunuzu iyileştirmek ve geliştirmek için iyi zamandasınız. Ancak kariyer alanında yaza kadar yer yer sorun çıkabilir. Yetkili kişilerle para konusunda anlaşmazlık yaşayabilirsiniz, bunu çözmeniz zaman alabilir. Şans yıldızı yazın Aslan’a geçince, dileyin öz yıldızınız Jüpiter’den ne dilerseniz… Yurtdışına gidebilirsiniz! Yazdan itibaren parlak başarılar ve sürpriz gelişmelerle çevrenizdeki insanların hayranlığını kazanacaksınız. Aşk hayatınızı ısıtacak; aniden evlenebilirsiniz. Öte yandan Satürn sizden eskimiş şeyleri bırakma ve arınma istiyor.

Oğlak Burcu (22 Aralık-19 Ocak)

Bu sene çevrenizi genişletmek, varsa küslükleri bitirmek ve güzel bir barış sağlamak için iyi bir zaman. Yeni insanlar çevrenize girecek, yine de özellikle eski dostlar size güç verecek.
Girdiğiniz ortamlarda iyi karşılanacaksınız. Çevrenizden saygı ve destek alacaksınız.
Mars, Terazi’de kariyer evinizde kalacak temmuz sonuna kadar. Anlaşılan kariyerde sıkı bir mücadele içinde olacaksınız. Krize hazır olun. Krizi yönetmeyi başarırsanız başarı büyük olur. İşte başarı ve parada iyi kazançların geleceği zamanlar 5 Mart-5 Nisan, 18 Temmuz-12 Ağustos, 5 Eylül-23 Ekim ve Aralık ayı… Jüpiter kimi Oğlaklara evlilik getirirken, kiminize boşanma getirecek görünüyor.

Kova Burcu (20 Ocak-18 Şubat)

Kariyer cephesinden bakınca, sağlam ve iyi gidiyorsunuz. Hatta gelen güzel fırsatlarla başarınızı pekiştirmeniz de mümkün. Güçlenmeniz, birileri tarafından desteklenmeniz bazı kişileri rahatsız edebilir. Bundan dolayı, dost olmadığını tahmin ettiğiniz kişilere mesafe koyun. Yaza kadar iş için uzaklara gideceksiniz. Yazdan sonra, daha özgür ve daha keyifli yaşamak adına bazı sorumlulukları atabileceksiniz üzerinizden.
2014 aşk yılınız olabilir! Yazdan sonra, zıt burcunuz Aslan’a geçen Jüpiter, aşk ve evlilik bakımından belki, en şanslı burç sizsiniz diyor.

Balık Burcu (19 Şubat-20 Mart)

Yılın ilk yarısı sizin için ilginç! Hem şans sizden yana, hem yıldızlar kararlarınızı, gittiğiniz yolu ciddi sınavlardan geçirecek görünüyor. Kariyeriniz için ortaya koyduğunuz amaç sağlam görünüyor. Tabii bu konuda hata yaptıysanız durum değişir, yani yanlış yoldaysanız marta kadar düzeltmenizi tavsiye ederim. Yükselmek, tayin olmak, iş kurmak, devlette bir işe girmek isteyenler için yılın ilk yarısı oldukça şanslı ve fırsat dolu bir zaman. Genel olarak para ve işte iyi zamanlar 5 Mart-1 Nisan, 23 Haziran-Temmuz sonu, 29 Eylül-23 Ekim ve 15 Kasım-10 Aralık arası.
Mars’ın temmuz sonuna kadar Terazi’de olmasından dolayı parasal maceraya atlamayın ve sağlınıza dikkat edin. 15 Nisan’daki Ay tutulması da ayrıca para ve sağlık açısından dikkat etmeniz gereken zaman. Maddi şanslar beraberinde daha lüks koşulları hayatınıza getiriyor. Yılın tamamı, bu bakımdan genel olarak şanslı. Temmuz ortasına kadar, Jüpiter Yengeç burcunda gezerken, kalbi boş olan Balıklar, âşık olmaya hazırlıklı olsun…

 

kaynak: aksam.com.tr

bir cevap yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

19 − 4 =

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>