Aqua Florya, yeni yılı Gülben Ergen ile anlamlı bir sosyal sorumluluk projesiyle karşılıyor @GeErgen

Bu yazı tarafından 7 Ocak 2014 yazıldı.
unnamed (2)

Gülben Ergen’in dernek başkanlığını yaptığıÇocuklar Gülsün Diye derneğiyle gerçekleşen bu özel projeyle Aqua Florya, Urfa’nın Harran İlçesindeki Akkuş Köyünde yepyeni bir anaokulunun temellerini atıyor.

Aqua Florya Türkiye’de bir ilki gerçekleştirerek, yaptığı bağışla hizmete girecek bu yeni anaokulunu bu yılbaşında ziyaretçilerine armağan ediyor.

5 Aralık 2013 – 3 Şubat 2014 tarihleri arasında Aqua Florya’da 50 TL ve katları alışveriş yapan herkesin katılabileceği kampanyada; kazanan şanslı ziyaretçi, bu anaokuluna kendisinin veya sevdiklerinin ismini vererek unutulmaz bir yeni yıl hediyesine sahip olacak.

Kampanya süresince Aqua Florya’yı ziyaret eden tüm çocuklar, hazırlanan temsili anaokulunda eğitici ve öğretici aktivitelerle keyifli zaman geçirme şansı yakalayacak. Ayrıca Urfalı kardeşlerinin okul ihtiyaçlarına da verdikleri hediyelerle destek olarak  “Urfa’da bir kardeşim var” diyebilmenin mutluluğunu paylaşacak.

Siz de unutulmaz bir hediye için, Aqua Florya’yı mutlaka ziyaret edin.

bir cevap yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

18 − 18 =

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>