2014 yıllık burç yorumları

Bu yazı tarafından 29 Aralık 2013 yazıldı.
burclar

2014 Burç yorumları… 2014′te Burçları neler bekliyor? İşte yanıtı…

2014 Koç Burcu

Bu yıl daha çok kazanmak adına arayışlarda bulunabilirsiniz. Alışverişte bulunduğunuz insanları özellikle iyi tanımadığınız kişileri incelemeyi ihmal etmeyiniz. Aileniz ve yuvanızla ilgili yeni gelişmeler yaşanabilir belki aileye yeni biri katılabilir yâ da aile bireylerinden birinin özellikle eğitim için yerdeğiştirmesi gündeme gelebilir. İdeallerine odaklanmak seni hayata yakınlaştıracak, eğitim ve seyahatle ilgili yeni fırsatlar seni heyecanlandıracak. Yaratıcı konularda ortak bir çalışmaya imza atabilir, seyahatler ve yeni kültürler konusunda sezgi ve hayaller önem kazanabilir. Duygusal olarak hassas olduğunuz bir yıl, bir ilişkinin düzelmesi, tedavi olması ile ilgili gelişmeler de yaşayabilirsiniz.  Yeni işfırsatları, seyahatler, dost toplantıları bu yıl gündeminde oldukça yer alacak. Stratejik birleşmeler için çok sıkı çalışman gerekebilir. Finans ve iş dünyasında seni destekleyen insanlar bulacaksın.

2014 Koç Burcu İş Hayatı

Yılın ilk yarısında çok fazla çalışmak zorunda kalabilir fakat çabalarınızın karşılığını alamayabilirsiniz. Bu dönem masraflarınız da artış olabilir, bu masraflar daha çok evinizle ilgili konularda görünüyor. Mart gibi parasal kayıplar olabilir ve patronunuz, amiriniz veya bir iş arkadaşınızla gerilim yaşayabilirsiniz. Masraflarınız yüzünden yaşadığınız moral bozukluğundan sosyal hayatınızın renkliliği sayesinde kurtulabilirsiniz. Yılın ikinci yarısı ise iş hayatınız daha bir rayına oturmuş olacak, şansınız yeni anlaşmalar içinsize gülümsüyor. Beklemediğiniz fırsatlar karşınıza çıkabilir. İş yerinizde bir süredir belirsizlik taşıyan konular neticelenebilir. Kariyeriniz ve sosyal statünüz konusunda beklenmedikgelişmeler olabilir. Bu dönemde kazacınız da bir artış yaşanabilir. Bulunduğunuz nokta ne olursa olsun tutkulu, dinç, dikkatli ve her zaman hedeflerine ulaşabilir olmalısınız. Yine yılınikinci yarısı zam almak yâda bulunduğunuz işte yükselmek şeklinde bir gelişme de olabilir.
İş arayan veya işinden memnun olmayan Koçlar bu yıl sizler için çok güzel görünüyor. İsteklerinize kavuşacaksınız.

2014 KOÇ Burcu Aşk Hayatı

Sevgili Koç burcu 2014 de aşk hayatınız oldukça renkli geçecek yeni aşklar, aile kurma düşüncesi, size sıkıntı veren ilişkileri aniden bitirme gibi gelişmeler yaşanabilir. Bu yıl bazıları aile sorumluluğunu yüklenirken, bazıları da en büyük düşmanı kararsızlık olacak aile kurma konusunda. Karşınızdaki insanın doğru insan olup olmadığı ya da evliliği gerçekten isteyip istemediğiniz konusu kafanızı karıştırırken bu konulardaki kararsızlığınız partnerinizin de canını sıkacak. Devam eden ilişkilerinizle ilgili çözümlenmemiş sorunlarla uğraşmak ve sevdiğinizle aranıza mesafe koymak zorunda kalabilirsiniz. Yılın ilk yarısı evlilik planları yâ da ortaklaşa girilen bir iş için en olumlu sonuç ve gelişmelerin yaşanabileceği dönemdesiniz.
İlişkisinde sorun yaşayanlar ise ya birlikte olduğunuz kişiyi olduğu haliyle kabul edin veyahutsize uymayan ve mutsuz eden bir ilişkiden kaçının.

koc burcu2014 KOÇ Burcu Sağlık

Enerjinizi doğru kullanmalısınız kendinizi çok yormayın. Bu yıl dinlenmeler büyük bir önem kazanıyor. Fiziksel enerjinizi güçlendirmelisiniz. Mide ve bağırsak problemleri ortaya çıkabilir. Tiroidle ilgili sorunu olanlar ihmal etmesin. Yeme ve içme konusunda aşırıya kaçmamalısınız. Dost toplantıları rejim listenizi unutturabilir. Tansiyon probleminiz varsa kontrolleriniz yaptırmalısınız. Yeteneklerinizi farkederek kendinizi geliştirecek  meditasyon, ruhsal faaliyetler ve yaşam ötesi konulara ilgiduymaya başlayabilir, bu konularda çeşitli kaynak kitaplar araştırarak içsel dinginliğinizi sağlayacak çalışmalar içinde olabilirsiniz. Rahatlamanızı sağlayacak mekânlarda bulunmaktan zevk alacaksınız.

Uyku ve beslenme düzeninize dikkat etmelisiniz. Hormonal rahatsızlıklarla ilgili problemler ortaya çıkarsa hemen doktorunuza başvurmalısınız.

2014 Balık Burcu

Genel olarak mutlu bir atmosfer içinde olacağınız bir 2014 ’de merhaba diyelim. Balıklar bu yılgeçen yıl olduğu gibi şans gene sizden yana olacak. Balık buçları 2013 de iş hayatında değişiklik yaşama yanlarınız varsa – yeni bir şirkete geçiş ya da terfi etmeniz gibi –bu yıl hemen söyleyelim bu değişim yaşanacak büyük ihtimalle bu durum şubat veya eylül gibi gerçekleşebilir. İş hayatınızda son derece olumlu gelişmeler sizi bekliyor pek çoğunuzun kazancında artış söz konusu bu işinizde yükselme neticesinde maaşınız daki artışla olabileceği gibi ek bir gelir sağlayacağınız bir işle de söz konusu olabilir yalnız hemen söyleyelim bu ek gelir sizin bir çabanız olmadan gerçekleşecek yani siz bir arayış içine girmeden ayağınıza gelecek desek yeridir. Dediğimiz gibi maddi anlamda rahatlama yaşanacak

balik burcuBu 2014 yıl geçmiş aşkların araması dönüşü olabilir hatta bazılarınız iki aşk arasında kalabilir bu yıl gönül işleri biraz karışık olsa da merak etmeyin gerçek aşkı bulacaksınız ya da o sizi bulacak. Bekar olan balıkların bu  yıl haziran sonu gibi  evlenmeleri olası.  Balık burçları 2014 sağlık konusunda bu sene hiçbir sorun görünmüyor son derece sağlıklı hatta yürüyüş ve sporla desteklediğiniz bir yıl. Yalnız koşturmalara bağlı ayak ve bacak ağrıları olabilir. Ayak sağlığınızı ön planda tutan ayakkabı seçimleri yaptığınız taktirde bu durum sorun olmayacaktır. ve bu durum sizin genel ruh halinizde oldukça olumlu etkileyecek kendinize yönelik lüks harcamalara gidebilirsiniz. Özellikle siz bir bayansanız güzelliğinize yönelik harcama miktarınızı arttırabilirsiniz. Bu sene ev alabilir ya da evinizi değiştirebilirsiniz size küçük gelen evinizi daha büyüğü ile değiştirmek yada daha iyi bir semte taşınma söz konusu. Bu sene ev konusunda değişim yaşanacak bu değişim evlilik nedeni ile ailenizin evinden taşınmanız şeklinde de gerçekleşebilir. Bu yıl sizin bile kendinize şaşıracağınız şekilde planlı programlı hareket edecek hayallerinizi gerçekleştireceksiniz. Merak etmeyin istediğiniz her konuda şans sizinle bu yıl mutlusunuz. İkili ilişkilerde çok ilginç gelişmeler gerçekleşebilir eski aşklar gündeme gelebilir sizin görmeyi hiç ummadığınız geçmişte ki sevgililerin gelişi hatta tekrar bir birliktelik isteğiyle geri dönüşleri söz konusu olabilir. Anacak hemen uyaralarım bu sefer sınırlarınızı iyi çizin kuralları siz koyun yani oyunu siz yönetin ki tekrar üzülmeyesiniz. İsteğinizin ne olduğunu açıkça söyleyin hemde en baştan eğer evlilik beklentisi içinde iseniz bunu daha ilişkinin en başında söyleyin. Geçmiş tecrübeleden ders alın bazen kendinizi tam olarak ifade edemediğiniz ilişkiye yönelik beklentilerinizi dile getiremediğiniz zorlandığınız oluyor daha en başında karşınızdakine neyin ne olduğunu söyleyin bu sefer bunu yapın.

Bu sene eğitiminize yönelik ekstra kurslara ya da direkt hobi olarak gerçekleştireceğiniz etkinliklere kurslara devam edeceksiniz. Eğitim hayatı devam edenleriniz yüksek lisans ya da doktara gibi bir çalışma içine girebilir yada mevcut böyle bir durumu olanların ise zorlanmadan bu çalışmalarını tamamlayacaklarını söyleyebiliriz. Bu yıl yeni bir beceri edinmeniz olası; yüzme bilmiyorsanız yüzme öğrenebilir, yeni bir müzik aleti çalmayı öğrenebilirsiniz. Yâda sürücü kursuna yazılabilirsiniz yani hayatınızda daha önceden olmayan bir beceri geliştirmeniz söz konusu.

Ocak gibi son derece yoğun olacağınız bir dönem yaşayacaksınız ancak bunca koşturmaya nasıl dayanıp her işi vaktinde yetiştirdiğinize siz de şaşıracaksınız. Ocak sonu iş hatayında çok samimi olmadığınız sizi uzaktan uzağa gören ancak sizden hoşlanan birinin varlığı söz konusu olabilir bu kişi ile özel bir görüşme gerçekleşebilir eğer ciddi bakarsanız bu insanla evlilik söz konusu. Sadece sizin kendinizden emin olmanız gerekli çevrenin olumlu referanslarıda bu kişinin üzerinde olacak.

2014 Şubat ayı balık burçları evliler için çok güzel geçecek kısa bir kış tatili ile aşk tazeleyebilirler. Bazılarınızın ailesinde hamilelik haberi olabilir aileye yeni katılacak sürpriz bir birey hem şaşkınlığa sebep olurken hem de mutluluk getirecek.

Mart ayı iş hayatınızın yoğun olduğu kazancınızın arttığı ancak hesapta olmayan ekstra harcamaların gündeme geleceğini söyleyebiliriz. Gene bu ay içinde kardeşlerinizle ilgili sizi de mutlu edecek gelişmeler yaşanacak. Bir arkadaşınızla aranızda duygusal bir yakınlaşma yaşanabilir yada şöyle desek, iyi anlaştığınız bu kişi ile arkadaşlığınızın farklı bir boyuta taşındığını göreceksiniz. Burada bir kafa karışıklığı yaşayabilirsiniz duygularınızdan tam da emin olamama neticesinde.

Nisan ayı daha durağan görünüyor iş arkadaşları ile dışarıda görüşmeler söz konusu olabilir yani arkadaş toplantıları. Bu ay sonu yapacağınız bir görüşme yada alacağınız bir haber sizi oldukça etkileyecek.

Mayıs ayı akraba ziyaretleri yada erkek yada kız arkadaşınızın daha doğrusu partnerinizin ailesi ile tanışma söz konusu olacak kendinizi biraz gerilmiş hissetseniz de oldukça olumlu geçecek. Bu ay sonu iş yerinden bir arkadaşınızın özel bir sorunu ile ilgilenmek dert dinlemek durumunda kalabilirsiniz.

Haziran ayı yoğun ancak güzel görünüyor. Yeni biri ile tanışabilir ve ondan çok etkilenebilirsiniz. Bazılarınız bu dönemde torun sahibi olabilir. Araba alım satımı da bazılarınızın gündeminde yer alabilir.

Temmuz-Ağustos dönemi hiç hesapta yokken kendinizi bir yurt dışı seyahatinde bulmanız olası. Bu dönemde yurt dışı bağlantılı gelişmeler olacak belki yurt dışında bulunan akraba yada arkadaş ziyaretleri de söz konusu olabilir.

Eylül ayı bekarlar için evlilik ya da bu yönde atılacak bir adım gerçekleşebilir. Evli olanların çocukları ile ilgili ufak sıkıntılar yaşamaları olası. Bu dönemde maddi anlamda rahatlama olacak.

Ekim ayı ikili ilişkilerde uyum maddi açıdan rahatlama var. Evli olup sorun yaşayanlar eşleri ile aralarındaki sorunları çözüme kavuşturacak. Hatta eşi evi terk etmiş olanlar varsa eşlerinin tekrar yuvalarına dönmesi söz konusu.

Kasım-aralık dönemi alacağınız haberlerle sevineceksiniz. Gene bu dönemde kardeş yada çok yakın akrabalarınızla ilgili sizi de mutlu edecek gelişmeler yaşanacak düğün yada bebek haberi gibi. Kasım sonu ailenize ait bir gayrimenkul alımı söz konusu.

2014 Kova Burcu

Özellikle yılın iki ayı ayında kariyerle ilgili sorunlarınız daha baskın olacak.

Özgürlüğüne düşkün Kova’lar 2014 yılında sorumlulukları ile keyfiyeti arasında bir denge sağlayabilecek. Belki de bugüne dek hiç olmadığı kadar az çalışacaksınız.

Jüpiter’in 16 Haziran’a kadar 6. evinizde olması kariyeriniz ve sağlığınız açısından iyi bir işaret. Yetenekleriniz, geliştirebilir veya yeteneklerinizi ortaya çıkaracak yeni pratikler keşfedebilirsiniz. Yılın ilk yarısı iyimserliğinizi artıracak ilginç gelişmeler yaşayabilirsiniz, fakat 2014’ün özellikle son iki ayı mücadelelerle geçecek.

Plüton 2008 yılından beri mistik evinizde. Geçmiş yıllardaki mistik yolculuğunuz bu yıl da devam edecek. Ruhani hayatınızda evrensel bir detoks yaşayacaksınız. Kendi doğrularınızı bulacak, görmekten hoşlanmadığınız şeyleri ve insanları hayatınızdan çıkaracaksınız. Hala bir blog’unuz yoksa bu yolculuğunuzu yazacağınız bir blog açabilirsiniz.

2012’de para gezegeni Neptün para evinize önemli bir geçiş yapmıştı. Bu, temel olarak yıllar sürecek bir döneme işaret ediyordu. Mistik yönelimleriniz sayesinde madde dünyasında daha da derinlere indiğiniz bu dönem önümüzdeki yıllarda da devam edecek.

Her zaman iyi bir iletişimciydiniz, 2011’de 3. evinize geçen Uranüs sayesinde bu yeteneğiniz daha da gelişecek. Yazma, konuşma ve online aktivilerdeki yeteneğiniz bu yıl çok daha iyi olacak.

Bu yıl ki en önemli ilgi alanınız finans, iletişim ve entelektüel yönünüz, sağlık ve iş (16 Temmuz’a kadar); aşk ve romantizm (Haziran’dan sonra) olacak.

Nisan dönemi bir satış gerçekleştirebilirsiniz bu direkt olarak size ait olabileceği gibi aile bireylerinin ortak olduğu bir mal varlığıda olabilir. Ancak bu satış sonrası sizin elinize geçecek bir para olmayacak, bu para ile belki ailenize ait başka bir yatırım gerçekleşecek ancak dediğimiz gibi sizin elinize geçen bir para yok. Eğer siz bir bayansanız nisan sonu bir akrabanız vasıtası ile tanışacağınız kişi ile ileriye yönelik bir ilişki içine girebilirsiniz.

Mayıs sonu bir miras işi gündeme gelebilir ve bu durumla bizzat sizin ilgilenmeniz gerekecek. Aile bireylerinin bir araya geleceği toplantılar olacak. Çocukları evli olanlar için aileye yeni bireylerin katıldığı kutlamalar yaşanabilir.

Hazıran ayı geçmişe özlem var diyebiliriz eski dostlardan haber almak isteyebilir belki eski sevgililere dönmek arzusu içine girebilirsiniz ancak hiçbir şey bıraktığınız gibi olmayacak. Uzaktaki bir yakınınızdan gelecek güzel bir haberle sevineceksiniz.

Temmuz ayı çok sevdiğiniz dostum dediğiniz kişi ile aranızda bir tatsızlık yaşanacak ve bir daha eskisi gibi olmayacaksınız. Bu tartışmanın aranızda geçecek huzursuzluğun sebebi sizin ya da bu dostum dediğiniz kişinin eşi ya da gene ikinizden birinin yakın bir arkadaşı olabilir.

Ağustos ayı boyunca birçoğunuz ikamet adresinizden uzakta olacak bütün bir ayı başka bir şehirde geçireceksiniz iç huzuru bulduğunuzu hissedeceksiniz. Burada hiç ummadığınız rastlamayı hiç tahmin etmediğiniz eski bir tanıdıkla karşılaşabilir bu karşılaşmadan da oldukça hoşnut olabilirsiniz.

Eylül ayı gene yoğun bir iş temposu var. Bu dönem de elinize geçecek olan bir miktar para maddi açıdan sizi biraz rahatlatacak. Ay sonuna doğru eski rahatsızlıkların tekrar nüksetmesi söz konusu olabilir.

Ekim ayı kendinizi yorgun hissedeceksiniz stresten uzak durmaya çalışın gene bu ay içinde sağlığınızla ilgili bir nedenden dolayı bir yolculuk gerçekleştirebilirsiniz. Strese bağlı yorgunluklar dikkat.

Kasım ayı ailenizle geçireceğiniz zamanlar fazla olacak. Çocuklarınızla ve eşinizle her zamankinden daha fazla ilgileneceksiniz. Bir konuda eşiniz ve aileniz arasında anlaşmazlık çıkabilir ve sizin ara bulucu olmanızı gerektiren bir tartışma yaşanabilir.

Aralık ayında evinizle ilgilenmeniz gerekecek tadilat işleri gerçekleştirmeniz gerekebilir. 2014 kova burcu arkadaşlarınızla bir araya geleceğiniz toplantılar olacak. Bazılarınız kariyer hayatlarına yönelik çalışmalar içine girebilir kurs seminer gibi.

oglak burcu2014 Oğlak Burcu

2014 oğlak burcu gerek siz gerekse sevdikleriniz açısından son derece güzel güzel,mutlu  olduğunuz  maddi  ve manevi  anlamda rahatlayacağınız bir yıl olacak kısa seyahatlerinin yaşanacağı maddi açıdan beklemediğiniz olumlu gelişmelerin gerçekleşeceği bir yıl sizi bekliyor. ikili ilişkilerde partnerinizi gerçek manada uyum sağlayacağınız bekar olanların ilişkilerini daha ciddi boyutlara taşıyacağı koca bir 2014 sizi bekliyor. Bu yıl sağlık açısından önemli bir problem gözükmüyor ancak tansiyona bağlı bağlı olarak hafif baş dönmeleri yaşanabilir kış aylarında soğuk algınlığı gibi problemlerle karşılaşabilirsiniz. Bazılarınız kulaklarıyla ilgili problem yasayabilir kulak ağrısı yada duyma sorunu gibi bu sorunu önemseyip hemen doktora başvurmanızda fayda var. Eğitim hayatı devam edenleriniz için de oldukça güzel gelişmeler yaşanacak.

Ocak ayı 2014 burç yorumları  oğlak burçları içinher yönden güzel olacak arkadaş çevrenizle berber olduğunuz güzel yemeklerin yendiği toplantıların yapıldığı yeni yüzler tanıyacağınız sosyal açıdan son derece aktif olduğunuz bir dönem.Aynı zamanda partneriniz lede uyumu yakaladığınız eğlenceli vakitler geçireceksiniz.Çocuk sahibi olanların çocuklarının mutlulukların şahit olması gibi durumlar söz konusu bu düğün yada nişan gibi bir olay olabileceği gibi  torun sahibi olmanızda olabilir.Mutlu aile toplantılarının yaşanacağı bir dönem.

Şubat sonu gibi karşılaşacağımız karşı cinsten kişiyle bir ilişkiye başlamadan önce dikkatli davranmanız da fayda var önce karşımızdakini iyi tanıyın var olan bir ilişkiniz varsa onu riske edeceğinize deyip değmeyeceğini iyi düşünün yalnızsanız da bu kişiyle çok uzun vadeli bir beraberlik düşünmeyin. Merak etmeyin kalbi boş olanlar için mart sonu aradıkları aşkı bulabileceklerini söyleyebiliriz.

Mart ayı maddi açıdan hafif sıkıntılar yaşansa da ikili ilişkilerin güzel olacağı aile için sorunların halledildiği ailenize daha çok zaman ayırdığınız yalnız olanların kendilerine göre uygun olan bir kişi ile yeni bir ilişkiye adım atacakları bir dönem olacak.

Nisan ayı akraba ziyaretleri gündeme gelebilir eşinizin akrabası olan ancak sizin hoşlanmadığınız kişilerle görüşmek durumunda kalabilirsiniz gireceğiniz ortamlar sizi biraz gerebilir. Bu ayin sonuna doğru hic hesapta olmayan bir miktar para elinizde geçebilir.

Mayıs ayında bazılarınız ayrılık yaşayabilir bazılarımız uzun süredir devam eden ilişkilerini bitirme kararı alabilir ancak bu sorun yaşanan size huzur vermeyen ilişkiler için geçerli bu karar ile daha huzurlu daha rahat hissederek yeni aşklara yelken açacağımızı söyleyebiliriz

Haziran ayı gayrimenkul alım-satımları gerçekleşebilir banka kredisi gibi ödemeler gündeme gelebilir. Gene bu dönem de bir yolculuğa çıkabilir ve iş hayatında size çokça yardımı dokunacak bir kimse ile tanışabilirsiniz.

Ağustos-Eylül dönemi birlikteliklerin tadını çıkarabileceğiniz, partnerinizle uyumu yakalayacağınız, bekarlar için ilişki adaylarının çıkabileceği güzel bir dönem. Ancak dikkatli olmakta fayda var,ani başlangıçlar ani bitişler le sonuçlanabilir, eğer evlilik gibi bir düşünce içindeyseniz karşınızdaki insanı önce arkadaş olarak çok iyi tanımaya dikkat edin.Bazılarınız geçmiş tecrübelerden ders almamış olabilir. Gene bu dönemde bazılarınız yeni bir çevre edinebilir bunun iş değişikliği dolayısıyla olması olasılığı yüksek yalnız gene gireceğiniz bu yeni ortamda insanları çok iyi tanımadan samimi olmamakta fayda var ister karşı cinsten olsun ister hemcinsleriniz için geçerli olan bu durumu dikkate almalısınız.İnsanlara güvenmeden önce iyi tanıyın. Yoksa gerçek yüzlerini görmek size üzebilir.Temkinli yaklaştığınız taktirde bir zarar görmeyeceksiniz.

Eylül ayı oğlak burçları için ailenize ve çevrenize yakınlaşmak ve güzel ortamlarda bulunmak için harika bir zaman.  Çevreniz üzerinde fikirleriniz daha da önemseyeceği  çevreniz üzerinde bıraktığınız etkilerin daha güçlü olacağı bir dönemdesiniz. Ay sonuna doğru bir yakınınız sizden bir konuda yardım isteyebilir evet demeden önce kendinize düşünme payı bırakın.

Ekim ayı iş hayatınızın oldukça yoğun olacağı bir dönem hatta bu dönmede bu yoğunluktan kaynaklı yorgunluğa bağlı sağlık sorunları gündeme gelebilir beslenmenize  dikkat etmelisiniz. Eylül sonu gibi aile içinde bazı kişilerin fazlaca üzerine gidebilir ve sabrını zorlayabilirsin plansız işler sizi strese sokabilir  bu dönem size huzur veren size dinlendiren aktivite yapmaya özen gösterirseniz stresi yenmenize yardımcı olabilir.

Kasım ayı çocuk sahibi olanların çocuklarına daha çok zaman ayırmalarını gerektiren gelişmeler yaşanabilir. Bu eğitim hayatlarını ilgilendiren bir konu olabileceği gibi arkadaş çevrelerinde olabilir. Yetişkin çocukları olanlarınızın ise çocuklarının eş adayları tanışmaları söz konusu olabilir.

Aralık da  iş hayatında başarılı bir devre olacak. Hayata daha umutlu bakacağınız gelişmeler içine giriyorsunuz. Bir çok konuda çevrenizin desteği sizinle,destek almanızın rahatlığı içinde olacaksınız. Arkadaşlarınızla hoşça vakit geçireceğiniz toplantılar gerçekleşecek. Bu dönemi verimli kullanmayı başaracaksınız.Aile büyüklerinizden birinden gelecek sevindirici bir haber neşenizi katlayabilir. Pek çok konuda kendinizi rahat ve keyifli hissedeceksiniz. Özellikle yaratıcı konularda daha aktif olacaksınız. Ayrıca aşk hayatınız ve ilişkiler açısından gene güzel  gelişmeler yaşanacağını söyleyebiliriz.

2014 Yay Burcu

Yeni yıl sizin için yeni başlangıçlar, yeni yerler görmek, yeni insanlarla tanışmak, yeni aşklara yelken açmak olacak.Hayatın getireceği şanslı gelişmeleri değerlendireceğiniz her zamankinden daha dışa dönük olacağınız,hayata daha güzel bakmanıza neden olacak gelişmelerin yaşanacağı bir 2014 sizi bekliyor. Bu yıl her anlamda şans sizden yana. Gerek özel hayatınız gerekse iş hayatınızda istediğiniz her şeye kavuşuyorsunuz. İş arayan yaylar, işlerinden memnun olmayıp değişiklik isteyenler bu sene sevinecekler. Sıkıntılardan kurtulacağınız dertsiz sıkıntısız huzurlu bir sene geçireceğinizi söyleyebiliriz.

2014 Yay burcu yılın ilk ayı iş anlamında çok şanslısınız kazancınızda artış olacak. Belki yeni ortaklıkların başlaması belki de kendi işinizi kurmanız söz konusu kısacası bu ay içinde size ekstra gelir getirecek aynı zamanda küçümsenmeyecek kadar da büyük sayılacak bir iş girişimi olacak. Ay sonunda çok özel bir görüşme yapacaksınız. Yaylar uzun süredir size sıkıntı veren bir durumun çözüme kavuşması söz konusu olacak bu bir mahkeme işi olabileceği gibi satılmasını beklediğiniz bir ev ya da arsada olabilir.

Şubat gibi iki farklı konu arasında kararsız kalabilirsiniz-bu belki iki aşk olabilir- bu gibi durumlarda size çekici geleni, tercih ederseniz daha kazançlı olursunuz. Gene bu ay içerisinde uzun zamandır düşündüğünüz değişik hobilere hayatınızda yer açacaksınız. Pek çok konuda kendinizi daha iyi ortaya koyduğunuz bir dönem. Yetişkin çocukları olanların çocuklarının eş adayları ile tanışmaları söz konusu olabilir. Bu ay içinde tanışacağınız yeni yüzler üzün vadede hayatınızda olacak kimseler diyebiliriz.

Mart ayında kariyeriniz işle ilgili hedefleriniz ön planda olacak, çarpıcı fikirler ortaya koyacağınız çalışmalarınız olacak. Mart ayı son derece yoğun organize etmeniz gereken çok fazla iş olacak zamana karşınıza çıkan fırsatlara göre iyi değerlendirme yapmanız gerekecek. Hayata ve olaylara karşı bakış açınızı değiştiren insanlarla karşılaşmanız söz konusu. Ay sonu yaptığınız bir yatırımın size getirisini görüp son derece memnun olacaksınız. Gene bu ayın sonunda bir gayrimenkul alımı gündeme gelebilir.

Nisan ayı özel hayatınızda sizi memnun edecek gelişmelerin yaşanması söz konusu bu pek çokları için yeni bir aşk olacak. İş hayatında ya da bir arkadaşınız vasıtası ile tanışacağınız karşı cinsden birisi ile yakınlaşma söz konusu, bu kişiye fırsat verdiğiniz takdirde ruh ikizinizi bulduğunuzu hissedeceksiniz. Nisan ayı çok yoğun geçecek arkadaş toplantıları uzun süredir görmediğiniz dostlarla görüşmeler yapacaksınız. Aile içi ilişkilerinde yoğun yaşanacağını söyleyebiliriz. Bazılarınızın aile bireyleri ile ortakyapacakları bir yaatırım söz konusu olabilir bu arsa ya da iş yeri olabilir. Evli olanların ise eşlerinin ailesi tarafından gelecek bir miras işi gündemlerinde yer alabilir.

Mayıs ayı evli olan yaaylr için biraz sıkıntılı olabilir özellikle çocuk sahibi olanlar çocuklarının problemleri, hastalıkları ile uğraşmak durumunda kalabilirler. Ancak hemen belirtelim hastalık öyle büyütülecek bi durum olmayacak bunlar basit rahatsızlık şeklinde ancak ev ve çocuklarla ilgilenmekten bunaldığınızı hissedebilirsiniz. Gene evli olanlardan bazılarının eşlerinin yurt dışı ya da şehir dışı bağlantılı bir iş girişimi olabilir. Bu uzaktaki bir akraba ya da arkadaşınızı ortak edeceğiniz bir iş şeklinde de gelişebilir.

Yay burçları 2014 Haziran ayında birden fazla yolculuk gündeme gelebilir. Gene bu dönemde halen kalbi boş olanlar yeni biri ile tanışacak ve güzel bir birliktelik başlayacak ancak bu kişinin sizden uzakta yaşıyor olması gibi bir durumda söz konusu olabilir. Bu ay içinde yapacağınız yolculuklar yurt içi olabileceği gibi yurt dışı seyahatleri de söz konusu olacak. Bu ay her anlamda kendinizi iyi zinde hissedeceksiniz. Bu dönemde yani haziran sonrası araba alma ya da mevcut otomobilinizi değiştirme isteği duyabilir ve bunu hayata geçirmek için araştırmalar içine girebilirsiniz.

Temmuz ayı biraz daha sakin geçerken kazancınız gene iyi görünüyor bu dönmede yeni projeler gündeme gelebilir bu ay içerisinde uzak bir yerden bir ev satın alabilirsiniz bu belki bir yazlık ev ya da ilerisi için düşünülen yatırım amaçlı bir girişimde olabilir. Bu ay içerisinde bazılarınızın gündemine evlilik fikri hâkim olacak var olan partnerinizle böyle bir düşünce içine girebilirsiniz. Evli olanların eşlerinin ailesi ile ilgili bir konu ile uğraşmak zorunda kılmaları söz konusu bu uğraşacağınız iş her neyse sizi biraz sıkacak ancak eşinizin size olan güveninin artması aile ilişkilerinizi daha sağlamlaştıracaktır.

Ağustos ayı uzak bir yolculuk söz konusu bu yolculuk size bayğı keyifli gelecek bu ay içinde bazılarınızın ailesine yeni bireylerin katılması durumu yaşanacak evlilik ya da yeni bir bebek. Bazılarınız kardeşlerini ilgilendiren bir durumla uğraşmak durumunda olacak. Ağustos ayı keyifli yolculuklar güzel haberler eski dostlarla karşılaşmalar şaşırtıcı ama güzel gelişmeler yaşanacak.

Sevgili yaylar 2014 Eylül başı kısa bir yolculuk söz konusu hemen sonrasında ise yoğun bir iş temposu bu ay içinde bazılarınızın partnerlerinin aileleri ile tanışmaları söz konusu olabilir haliyle ilişkinizin daha ciddi boyutlara taşınması. Bu dönemde bazılarınızın hayatında eğitimle ilgili bir gelişme söz konusu olabilir bu bir dil kursuna başlamanız olabileceği gibi yüksek lisans yapmak gibi bir üst eğitim seviyesine devam etme şeklinde de olabilir.

Ekim ayında oldukça güzel haberler alacaksınız aile içi sevindirici gelişmeler yaşanacak. Bazılarınız için evlilik, nişan gibi bir gelişme yaşanabilir. Maddi açıdan tatmin olacağınız gelişmeler yaşanacak bu ay içinde evinizde bir tadilat yada yeni bir eve taşınma gibi bir durum söz konusu.

Kasım ayında eski bir arkadaşla karşılaşmanız ve bu kişinin iş hayatınızda size yardımı söz konusu olacak. Bu kişi sayesinde yeni bağlantılar kuracak yeni bir çevre edineceksiniz sizi çok faydası olacak. Evli olan yayların bu dönemde eşleri ile aralarının daha iyi olacağını duygusal anlamda son derece mutlu bir döneme gireceklerini söyleyebiliriz. Çocuk sahibi olanların ise bu dönemde çocukları ile ilgili konulara daha fazla vakit ayırmaları gerekecek.

2014 Aralık ayı yay burçları için ikili ilişkilerde yanlış anlaşılmalar ya da kıskançlıklar yaşanabilir, bazılarınızın partnerleri ile ilgili fikirlerini tekrar gözden geçirmeleri gerekebilir. Bu dönemde ani kararlar vermekten kaçının biraz bekleyin ki daha sağlıklı düşüne bilesiniz hem siz hem de partneriniz suların durulmasını beklemekte fayda var. Aşk hayatınızda meydana gelen gelişmelerin istediğiniz yönde olmadığını düşünebilirsiniz ancak sonunda her şey tatlıya bağlanacak. Bu ay sonuna doğru ailenizle ilgili sizi sevindirecek bir gelişme yaşanacak. Bu ay içinde bir yakınınızın evliliği söz konusu. Ay sonuna doğru önceden yaptığınız bir yatırımın size çok karlı bir şekilde geri dönüşü söz konusu olacak.

 2014 Akrep Burcu

Akrep burçları 2014 yılı kariyerinizle ilgili eğitimler alabilir, yeni çevrelerle tanışabilir, kendinize yeni hedefler oluştırabilir, kendinizi adeta yenilediğinizi hissedeceğiniz seyahatler yapabilirsiniz.  Bu arada yüksek eğitiminizi tamamlamak ve kendinizi geliştirmek için sıkı çalışmalar içine girebilir hatta bunu yapmak için kendinizi mecbur hissedebilirsiniz. Bu yıl oldukça yoğun olacak hem iş hemde ikili ilişkiler anlamında, iş konularındaki yoğunluk, strese yol açabilir. Bu yıl bazılarınız iş verenleriyle ya da iş yerinde amiriniz konumundaki insanla anlaşmazlıklar yaşayabilirsiniz. Bu yıl evli olanlar hane içinde huzuru bulacak problemlerin çözüldüğü anlaşmazlıkların verilen ortak kararlarla çözüme kavuştuğu eşinizle uyumu yakaladığınız dışarıda ne kadar gerilmiş olsanız da evinizde kafanızın rahat olduğunu hissedemediğiniz her anlamda eşinizin size destek olduğu evliliği mutluluk ve huzur olarak göreceğiniz bir yıl.

Bazılarınız nisan ayında evlilik kararı alabilir ya da aradığı bay ya da bayan doğruyu bulabilir ancak şaşırtıcı olan şu ki size fazla da uzak olmadığını göreceksiniz. Çevrenize daha dikkatli bakın. Bu yıl aşktan yana şanslısınız tüm çekiciliğinizle adeta ışık saçacaksınız. İkili ilişkilerde karşı tarafı etkileyeceğiniz doğru insanla karşılaşacağınız hatta pek çoğunuzun fazla uzatmadan evliliğe adım attığı bir yıl olacak.

Uzun zamandır çocuk sahibi olmayı isteyenler için nisan mayıs gibi mutlu haber gelebilir. Bu iş hayatınızla ilgili ufak tefek pürüzler dışında son derece olumlu şans sizden yana ailenizin desteğini her an yanınızda hissedeceksiniz sizi sevenlerin değerini daha da anlayacaksınız bu yıl dini konulara daha fazla eğilecek manevi huzuru bulacaksınız. Yalnız şunu belirtelim bazılarınızın yaz dönemi bir kaç ay işsiz kalması gibi bir durum olabilir ancak çok kısa sürecek bu dönemden sonra işleriniz rayına oturacak kendinize sıkıntı yapmayın kısa sürecek bu dönemde eşinizin desteği sizinle olacak bu dönem eşinize olan hayranlığınızın arttığını hissedeceksiniz. Evliliğinizin daha sağlam temellere oturduğunu hissedeceksiniz.

Özellikle yılın ilk yarısı maddi anlamda dikkatli davranmanız da uzun vadeli borçlanmalara gitmemekte fayda var. Yılın ilk yarısında maddi açıdan büyük sıkıntılar yok ancak ağustos sonu asıl rahatlama olacak o zamana kadar biraz dikkatli harcamalar yapmakta fayda var. Aşkta şanslı zamanlar şubat sonu-nisan ayı-eylül ve aralık bu zamanlarda özellikle kalbi boş olanların eş adayı ile tanışmaları olası. Bu yıl eğitim hayatı devam edenler için de oldukça başarılı geçecek. Ocak sonu bazılarınız bir yakınlarını ilgilendiren bir konu ile ilgilenmek durumunda kalabilir. Eğer siz bir bayansanız ocak sonu şubat başı gibi sizden yaşça büyük birinin ilgisi hoşunuza gidebilir ancak bu kişi ile başlayacak bir ilişki pek sağlam daha doğrusu uzun soluklu olmayabilir bu konuda ailenizin fikrine güvenin, onların düşüncelerine kulak aşmanızda fayda var.

2014 yıl akrep burcu için özellikle nisan ayında aradığınız aşkı bulacaksınız ancak nisan sonrası halen yalnız olanlar varsa eylülde kalabalık bir toplantıda- bu bir yakınınızın düğünü olabileceği gibi iş arkadaşları ile yapılan bir motivasyon yemeğinde olabilir-karşılaşacağınız kimse ile ileriye dönük ciddi bir ilişki başlayacaktır. Bu yıl ikili ilişkiler anlamında şans sizden yana. Bu yıl çalışma hayatından kaynaklı yorgunluğa bağlı ağrılar yaşayabilirsiniz, kas tutulmaları,bel ve boyun ağrılrı gibi hemen söyleyelim bazılarınız bacaklarından kaynaklı problemler yaşayabilir belki varis gibi.

Akprep burçları 2014 yılında kimileriniz kendi işinin patronu olma konusunda adım atmak isteyebilir ki bunun içinde iyi ölçüp biçin artısı eksisi nedir her konuda yakınlarınızın desteği sizinle olacak ancak risk almadan önce iyi düşünün özellikle bir ortaklık söz konusu ise ortak olacağınız kişinin referanslarına dikkat edin böyle bir girişim eylül gibi gündeme gelebilir, garantici olduğunuz adımlarınızı temkinli attığınız takdirde muvaffak olmanız söz konusu.

2014 Terazi Burcu

Terazi burcu 2014 yılı her şeye yeniden başlama duygusu içinde olabilirsiniz. Terazi burçları iş ortamında yeni adımlar atacağınız ve yeni çalışmalara başlayacağınız sizin açınızdan son derece verimli bir yıl. Çalışma arkadaşlarınızın da desteğini alacağınız  iş yaşamınızdaki verimin beklentinizin de üzerinde olduğu bazılarınızın yeni iş imkanları için atağa geçtiği patron konumunda olanların işlerini büyüteceği bol kazançlı aynı zamanda bereketli bir 2014 yılı.

Bu yıl hayatınızı yeniden yapılandırma isteği içinde olabilirsiniz sizi sıktığını düşündüğünüz her şeyden kurtulup yeni başlangıçlara adım atmak isteyebilirsiniz.

2014 yılı terazi burçları kendinize inanamayacağınız ,sizi tanıyanların ise size hayretle bakacağı kararlar alabilir hayatınızda sizden beklenmeyecek  ani ve radikal değişikliklere gidebilirsiniz.

Bazılarınız var olan ilişkilerini bitirme kararı alabilirken bazılarınız ise ani bir evlilik kararı ile çevresini şaşırtabilir. Bu değişimler sadece özel hayatınızla sınırlı kalmayacak işinizle ilgili yenilikler iş değişikliği yada başka bir şehre yerleşmek hatta bazılarınızın başka bir ülkede hayatlarına devam etmesi söz konusu olabilir.

Bu yıl yaşamınızda olumlu gelişmeler sağlayabilecek güzel fırsatlar yakalayabilirsiniz.Eğitim hayatı devam edenler için bu yıl çok başarılı olacak .Bu yıl gireceğiniz bir sınavda istediğiniz başarıyı elde edeceksiniz. Sağlık  açısından bazılarınızda tansiyon problemi veya alerjik bazı rahtsızlık gündeme gelebilir.

Ocak ayı şansınız oldukça yüksek ve ay sonuna doğru elinize geçecek para ile lüks harcamalar yapabilir kendinizi şımartma yoluna gidebilirsiniz. Aile ile etkileşimin ön plana çıkacağı bir dönem ailesinden uzak olanların bir aile büyüğünün rahatsızlığından dolayı ziyarete gitmeleri söz konusu olabilir.

Şubat gibi iş yaşamınızda güzel gelişmeler olacak. Ikili ilişkilerin de ise  ufak tefek olayları büyütüp sorun yapabilirsin,bunların hiç birine gerek yok,hiçten sebeplerle sorun çıkarıp mutluluğun üzerine kara bulutlar toplamak gereksiz,hem kendine hem de sevdiğine yazık edersin. Çocuk sahibi olanların çocuklarının eğitimindeki olumlu gelişmeler ile mutlu olackları bir dönem olacak.

Mart ayı uzak akraba yada aile dostlarından gelecek haberler gündeminizi meşgul edebileceği gibi bu kişilerin ziyaretleride söz konusu olabilir. Yeni işlere girişmek için iyi bir dönem  olmayabilir süregelen yarım kalmış işleri tamamlamalısın. Sosyal ilişkilerinizde sorunlar oluşabilir ve sinirleriniz gerilebilir, serinkanlılığınızı korumalı ve strese karşı tedbir almalısınız. Bazılarınız eşleri ile tartışmalar yaşayabilir. Ay sonuna doğru için için üzüldüğünüz bir sorun çözüme kavuşacak.

Nisan ayı Mart ayına gore daha sakin geçecek bu ayda kalbi boş olanlar yeni biri ile tanışabilir ancak bu kişi  uzun soluklu olmayacak ilişkinin ayrılık nedeni kendinizi doğru  ifade edememeniz olabilir. Belki de etmek de istemeyeceksiniz can yakmayacak kısa bir macera.

Mayıs ayı işinizde adeta parlayacaksınız.Eğitim hayatı devam edenler içinde son derece başarılı bir dönem olacak.Bazılarınız bu ay sonu ikili ilişkilerde ayrılık yaşayabilir bu daha çok uzun sureli birlikteliklerin bitişi olacak belki  sorunlu mutsuz evliliklerin bitişi. Ayrılık sandığınızın aksine daha az can yakıcı olacak.

Haziran ayı istek ve beklentilerinizi somutlaştırmak sizin için önemli olabilir, bu nedenle hayallerinizi takip edebilirsiniz. İnsanların ilgisi, beğenisi size yönelik kalabilir. Aşkta ise güzel gelişmelerle  karşılaşabilirsiniz.

Temmuz ayı terazi burçları uzaktaki bir yakınınızdan gelecek sevindirici bir haber keyfinizi yerine getirecek.Bu ayda daha çok ailenizle vakit geçireceksiniz.Bu dönemde sizi seven dostluğuna güvendiğiniz kimselerin ikazlarını dikkate alın. Gene bu ay sonu ailenizin genişlemesi yönünde gelişmeler yaşanabilir. Bu evlilik yolu ile aileye yeni bir bireyin katılması yada yeni bir bebek haberi ile de gerçekleşebilir.

Ağustos ayı bazılarınızın gayrimenkul alımı gündeme gelebilir belki yeni bir ev. Ağustos sonu sihirli bir değnek değmiş gibi düşünebilirsin. Bütün dış etkilerden uzakta huzur dolu bir dönem seni bekliyor.Çocuk sahibi olanların çocuklarına daha çok zaman ayırması gerekebilir. Bazılarınız tercihlerini beğenmediğiniz den dolayı çocuklarınızla tartışmalar yaşayabilirsiniz.

2014 Eylül ayı sağlık problemlerinin çıkması olası sizin yada bir yakınınızın sağlık sorunları gündeme gelebilir ancak gereksiz yere evham yapmanızın lüzumu yok olayları gereğinden fazla büyütmeyin.

Ekim gibi bir taşınma yer değiştirme gündeme gelebilir. Yaşadığınız yorgunlukları atabileceğiniz ortamlara girebilir farklı insanlarla tanışabilirsiniz. Yoğun çalışmalarınız sonucunda size oldukça memnun edecek  kazanımlar gündeme gelebilir. ay sonuna doğru  istemediğiniz bir aile toplantısında bulunmak zorunda kalabilirsiniz bu ayrıldığınız eşle zoraki bir görüşme olabileceği gibi kardeşinizin,çocuğunuzun  veya sevdiğiniz bir yakınınızın sizin hoşlanmadığınız eş adayıyla da olabilir.

Kasım ayı isle ilgili yolculuklar gündeme gelebilir. Kasım ayında bazılarınız evlilik kararı alabilir.Bazılarınız ise birlikte olduğu insanı aile büyükleri ile tanıştırıp ilişkilerini daha ciddi bir boyut taşımak isteyebilir.

2014 terazi burcu burç yorumları Aralık ayı ikili ilişkilerde çok mutlu görünüyor  halen aradığı aşkı bulamayanlar kaldıysa yılın son zamanlarını iyi değerlendir çünkü aşkta da şanslı olduğunuz bir dönem.

2014 Başak Burcu

Yeni yılın başlamasıyla yeni başlangıçlar yapacağınız eskiden kalma canınızı sıkan tüm konuların kapanacağı ilgilendiğiniz her alanda başarılı olabileceğiniz bir yıl sizi bekliyor

Yeni yılın ilk ayları ile özel hayatınızda rahatlamalar olacak. Bekarsanız hayatınıza heyecan katacak yeni biri girebilir ancak birden duygularınızın seline kapılmamanız da fayda var. Anın yaşayın ve ilişkinizi biraz zamana yayarak  yaşayın. Aceleci davranmamaya özen gösterin yüksek enerjinizle karşı cinsi adeta büyütmeyeceğiniz bir dönem doğru insanı seçtiğinize emin olun ve  her şeyi ayrıntıları ile düşünün.

Başaklar 2014 Ocak Şubat dönemi iş hayatında kendinize güvenin ve olmanız gereken yere gelmeniz için kesin kararlar alın ve uygulamaya geçme konusunda acele edin enerjiniz yüksek. Bazılarınızın bu dönem de terfi alabilir, iş hayatındaki pozisyonu değişebilir. İş ortamındaki başarınız karşısında bazı arkadaşlarınızın size karşı tavırlarının değiştiğini hissedebilirsiniz bu durum biraz canınızı sıkabilir.

Özel yaşamınızdaki bu uyumun etkisi iş hayatınıza da olumlu bir şekilde yansıyacak. Bu zamanın keyfini çıkarın. yeni insanlarla tanışabilir, oldukça farklı fikir ve önerilerle karşılaşabilirsiniz. Bir ilişki içinde değilseniz ayaklarınızı yerden kesecek birine rastlamanız mümkün. Uzun süredir devam eden fakat bir sonuca bağlayamadığınız bir ilişki içindeyseniz birlikteliğiniz resmileşe bilir, ilişkide problemler yaşıyorsanız kalıcı çözümler üretebilir ve ilişkinizi çok keyifli bir noktaya taşıyabilirsiniz. Popülaritenizin ve çekiciliğinizin oldukça yüksek olduğu bir gündesiniz. İş hayatınıza gelince planladığınız görüşme ve toplantılar iptal olabilir ya da gecikmeler söz konusu olabilir. Uzun seyahatler söz konusu ise kendi isteğinizle ertelemeniz yerinde olacaktır. Maddi konularda ufak tefek problemler söz konusu olsa da gelirinizdeki artış sizleri rahatlatacaktır

Başak burcu Mart sonu iş yaşamınızla ilgili eş ya da sevgiliniz aracılığı ile tanıştığınız kişilerden göreceğiniz destek bazı sorunların yoluna girmesine ve yeniden yapılanmanıza katkı sağlayacak. r. Bugün mutlaka şans oyunlarında talihinizi deneyin. Genel anlamda sosyal ilişkileriniz konusunda hiçbir zorlukla karşılaşmayacaksınız. Ancak bu dönem de dikkat etmeniz gereken konu duyduğunuz her şeye inanmamanız ve şüpheyle yaklaşmanız kime güvenip kime güvenmemeniz gerektiğini çok iyi değerlendirmeniz gereken bir dönem gerçek anlamda dostunuzun kim olduğunu iyi ayırt etmeniz gerekiyor.  Özel yaşamınızda ise birlikte olduğunuz insanla ister eşiniz ister sevgiliniz son derece uyumlu olduğunuz birbirinize sevginizi karşılıklı olarak ifade edeceğiniz bir dönem.

Nisan ayı maddi anlamda sorunlar olabilir hiç hesapta olmayan ekstra harcamalar çıkabilir bu büyük ihtimalle sağlıkla ilgili yapacağınız harcamalar olacak gibi görünüyor. Bu dönemde yaşanacak bir sağlık problemi canınızı sıkabilir sizi uğraştıracak gibi.

Mayıs ayı kısa süreli bir seyahat gündeme gelebilir. Bu seyahat sonrası daha doğrusu mayıs sonu daha bir rahatlamış olacaksınız. Size sıkıntı veren konuların daha rahatladığını göreceksiniz. Evli olanlar eşlerinin ailesi ile ilgili bir meseleyle uğraşmak durumunda kalabilirler. Mayıs ayı maddi anlamda da rahatlama olacak. Mayıs sonu gerek duygusal hayatınızda gerekse iş hayatında her anlamda kendinizi huzurlu hissedeceksiniz.

Haziran Temmuz ayları daha durağan bir dönem olacak bu dönem de işle ilgili koşturmacalar yaşanacak bunun dışında bu iki ayda hayatınızda bir yenilik beklemeyin yeni bir şeylere başlamak içinde sizin için uygun değil. Bu süreyi daha sakin geçirmeye bakın mümkünse bir tatil olabilir. 2014 başak burcu Temmuz sonu çevreden duyacağınız sözler sizi rahatsız edebilir yanlış anlaşılamazından kaynaklı sıkıntılar yaşayabilirsiniz.

Ağustos ayı maddi konularda sürpriz gelişmeler yaşayabilirsiniz. Maddi yönden rahatlamanın verdiği cesaretle riskli yatırımlara yönelebilirsiniz ancak emin olmadığınız araştırma yapmadığınız yatırımların riskli olduğunu unutmayın. Bu dönemde bazılarınızın çok yakın bir arkadaşı ile arası bozulabilir. Ağustos sonu ikili ilişkilerde kavga tartışma ayrılıklar yaşanabilir bazılarınız uzun süredir devam eden ilişkilerini ani bir kararla bitirebilir ki bu karşı tarafın hiç beklemediği bir anda gerçekleşebilir. Bazılarınız ilişkilerini bitirme kararı alırken bazılarınız ise ailelerinin genişlemesi yönünde kararlar alabilir. Çocuk sahibi olma isteğinizi hayata geçirebilirsiniz. Ağustos ayı bazılarınızın iş yeri değişikliği olabilir bu çalıştığınız firmanın başka bir şubesine geçiş şeklinde de olabilir başka bir şehire yerleşmeniz şeklinde de olabilir. Kısaca bazılarınızda ağustos sonu eylül başı iş nedeni ile bir hareket olacak ancak endişelenmeyin bu değişim sizin istediğiniz yönde gerçekleşecek belki de uzun süredir beklediğiniz bir terfi gibi.

2014 Eylül ayı başaklar için uzak akrabaların ziyaretleri uzun süredir görüşmediğiniz dostlarla kavuşmaların aile yemeklerinin yendiği mutlu toplantıların yaşanacağı bir dönem. Bu karşılaşmalara toplantılara sebep katılacağınız düğünler olabilir.

Ekim ayı yeni insanlar tanıyabilir farlı sosyal ortamlarda bulunabilirsiniz. Ekim ayı sosyal anlamda hareketli faal bir dönem görünüyor. Evli olanların eşleri ve çocukları ile daha fazla zaman geçireceği aile içi ilişkilerin güçlendiği akrabaların ön plana çıktığı son derece sosyal bir dönem. Gene bu ay içinde bazılarınız kendinizi geçiştirebileceğiniz alanlara yönelebilir farkında olmadığınız yeteneklerinizi keşfedebilirsiniz.

Başak burçları Kasım Aralık dönemi yepyeni başlangıçlar sizi bekliyor. Aile ilişkileriniz yeniden yapılanıyor. Bu ayda bekar olanlar yada kalbi boş olanlar evlik düşecekleri kişi ile tanışabilir. Bu tanışma bir aile dostu vasıtası ya da bir arkadaşınız aracılığı ile olabilir. İlk anda hoşlanacağınız bu kişi ile sağlam temellere dayalı bir birliktelik başlayabilir. Hem duygusal anlamda sizi tatmin edecek hem de mantıklı bir seçim olarak aile büyüklerinizin de desteğini alacağınız bir ilişki olacak. Bazılarınız çok da önemli olmayan sağlık problemleri yaşayabilir.

2014 Aslan Burcu

Aslan burçları bu yıl sizin için iki farklı dönem gibi olacak yılın özellikle ilk dört ayı  zorlayıcı biraz sıkıntılı geçecek ancak bu dönemden sonra bir o kadar rahatlama yaşayacağınız yılın ikinci yarısı size bekliyor olacak. Dediğimiz gibi yılın ilk yarısı özellikle -ilk dört ay-atlatıldıktan sonra sizin için bereketli,rahat,arzularınıza kavuşacağınız bir 2014 başlayacak.Bu yıl strese bağlı cilt sorunları yaşayabilirsiniz.Kış aylarında kilo problemi de yaşanabilir yediklerinize dikkat etmelisiniz  fazla kalorili gıdalardan kaçının.

Aslan burcu 2014 Ocak ayı sizi yoran yoğun bir çalışma temposu ile başlayacak iş yerinde çıkan problemlerle uğraşma durumunda kalacak bu arada   ailenize daha az zaman ayırmaya başlamanız eşinizle aranızda ufak tartışmaların çıkmasına neden olabilir. Gerek özel yaşamınızda ki arkadaşlarınızla gerekse ofis ortamındaki arkadaşlarınızla tartışmalardan uzak durmalısınız. Duygusal davranmaktan kaçınmalı aradaki mesafeyi korumalısınız.

Şubat ayı sağlığınıza daha bir önem göstermeniz gerekebilir bu dönemde ufak çaplı rahatsızlık yada gıda zehirlenmesi gibi sorunlarla karşılaşabilirsiniz özellikle tükettiğiniz gıdaların raf ömrünü dikkate alarak hareket etmeye özen gösterin. Kalbi boş olanlar bu ay sonuna doğru arkadaş ortamında hoşlanacakları biri ile tanışabilir ancak bu dönem başlayacağınız bir ilişkinin uzun soluklu olmasını yada evlilikle sonuçlanmasını beklemeyin.Kendinizi fazla kaptırmayacak sanız eğer kısa sureli iyi vakit geçireceğiniz bir ilişki yaşayabilirsiniz.

Aslanlar 2014 Mart ayı maddi anlamda biraz sıkıntılı olabilir ödemeler konusunda zorlanabilir harcamalarınızda kısıtlama yoluna gidebilirsiniz. Mart sonu ilişkilerinde sorun yaşayanlar ani bir ayrılık kararı alabilir. Bazılarınız beraber olduğu insanın ailesi ile tanışmak durumunda kalarak beklemedikleri bir şekilde ilişkilerinin daha ciddi bir yönde ilerlediğini görebilir ancak bu durumun size huzursuz etmesi olası çünkü böyle bir ilişkiye henüz hazır olmadığınızı düşünebilirsiniz mart ayı gönül ilişkilerinde biraz karışık bir dönem görünüyor zaten iş hayatınızda yaşayacağınız yoğunluk ve stresten özel hayatınıza yönelik ciddi kararlara hazır olmanız zor. 2014 burç yorumları gene bu dönemde eğitimle ilgili gelişmeler gündeme gelebilir bu sizin kendi eğitim hayatınızla ilgili alacağınız bir karar olabileceği gibi çocuklarınızın eğitimi ile ilgili olumlu yada olumsuz gelişmeler yaşanabilir.

Nisan ayında maddi açıdan az da olsa bir rahatlama yaşanacak bu sizinde ümidi kestiğiniz üzerinden uzun zaman geçmiş bir ödemenin gelişi ile olabiliceği gibi miras yolu ile gerçekleşecek bir satıştan elinize geçecek bir miktar parada olabilir.Ancak dediğimiz gibi maddi bir rahatlama hissedilecek.Gene bu ayda bazı aileler aileye yeni katılacak bir bireyin müjdesini alabilir.Nisan ayında size mutlu edecek haberler alacaksınız. Özellikle aile ve yakın çevrenizle ilgili güzel gelişmeler yaşanacak.

Mayıs ayı yoğun bir iş temposu artan kazanç görünüyor.Bu terfi etmeniz neticesinde de olabileceği gibi kendi işinizin patronu iseniz işlerinizdeki artışın yada sizin için bereketli bir ortaklığın sonucunda da olabilir.
Haziran gibi ofis ortamında yeni çalışma arkadaşlarınızdan birine karşı duygusal anlamda bir şeyler hissedebilirsiniz ancak bu kişi sizin için  iyi bir seçim değil ilerleyen zamanda canınızı sıkacak gelişmeler yaşayabilirsiniz mümkünse hiç başlamayın özellikle uzun zamandır devam eden sorunsuz bir birliktelik yaşıyorsanız var olan ilişkinizi riske attığınıza değmez.

Temmuz gibi iş hayatınızda bir takım değişiklikler olabilir yeni bir göreve getirilebileceğiniz gibi mesai arkadaşlarınızdan birinin görevine kısa süreli bir geçiş yapmanız söz konusu olabilir. Parasal anlamda daha aktif ve hırslı olacaksınız. Aile büyüklerinden birinin sağlık problemleri ortaya çıkabilir.

Ağustos ayı iyi bir tatil ya da beklenmedik bir iş seyahati olabilir bu dönemde kısa süreli yolculuklara çıkmanız olası ancak her nereye ne için gitmiş olursanız olun son derece memnun döneceksiniz. Ay sonuna doğru akrabalarınızla ya da komşularınızla ilgili daha doğrusu yakın çevrenizle ilgili gelişmeler yaşanabilir buda çevrenizle gidiş gelişlerinizi artıracak yoğun bir trafik yaşanmasına sebep olacak.

Eylül ayı gayrimenkul alım satım işleri yaşanabilir bu size ailenizden kalan bir ev ya da evli iseniz eşinizin tarafından miras yolu ile edinilmiş bir mal olabilir. Evliliğinde sorun yaşayanların hayatlarında mucizeler yaşayacakları bir döneme gireceklerini söyleyebiliriz. Gerek eşiniz gerekse siz daha sabırlı daha anlayışlı bir döneme gireceksiniz bu zaman zarfında iki tarafında alilerinin karşılıklı anlayışlı tavırlarıyla ilişkinize yönelik olumlu gelişmeleri desteklemeleri de sizi birbirinize bağlayacak. .Gene bu ay içinde aşk konusunda ani ve hoş gelişmeler yaşamanız mümkün özellikle kalbi boş olanlar ya da ciddi bir ilişki arayışı içinde olanlar için güzel gelişmeler yaşanacak. Beklediğiniz kişi ile  ortak bir dost ya da arkadaş vasıtası ile tanışıp sağlam temellere dayalı ileriye yönelik ciddi bir ilişkinin başlaması muhtemel. Güzel paylaşımlarınızın gölgelenmemesi için bazı şeyleri görmezden gelmeniz gerekebilir, dikkat. Meslek yaşantınızda üstleriniz tarafından destek alabileceğiniz bir gün. Risk alabilme konusundaki cesaretiniz kariyeriniz açısından kazançlı çıkmanızı sağlayabilir. Kendinizi ruhsal yönden gelişime açık hissedeceğiniz bir gün.

2014 Aslan burçları için Ekim kasım ayları iş yaşamınızla ilgili önemli kararlar almamalı ve bu konuda duygusal davranmamaya özen göstermelisiniz.. Her şeyi ben bilirim tarzında hareket ederseniz beklemediğiniz olumsuz sonuçlarla karşılaşabilirsiniz. kaslarınızla ilgili ufak tefek ağrılarınızı ihmal etmeyin ilerleyen zamanda ciddi rahatsızlıklara dönüşmeden müdahale etmenizde fayda var. Çocuklarınızla ilgili problemler ortaya çıkabilir arkadaş çevrelerini beğenmemeniz den dolayı tartışmalar yaşayabilirsiniz. Evinizle ilgili yeniliklere gidebilir yeni eşyalar alabilir yaşam alanınızda sizi mutlu edecek değişiklikler yapabilirsiniz.

Aralık ayında özel yaşamınızda bir takım karışıklıklar olabilir eşinizin ya da sevgilinizin kıskançlığı yüzünden tartışmalar yaşayabilirsiniz. Gene bu dönemde bazılarınız otomobil alabilir ya da mevcut otomobilini değiştirebilir.

2014 Yengeç Burcu

2014 Yengeç burcu için iş yaşamında olumlu gelişmeler sağlayabilecek güzel fırsatlar yakalayacaksınız. Evli olanların ailelerine daha da zaman ayırdıkları , aile içi ilişkilerin güçleneceği  eşleri ile uyum içinde oldukları aralarındaki sonunları tatlıya bağlandığı, ailelerin yeni bir bebeğin müjdesi ile genişleyeceği ikili ilişkiler anlamında güzel olumlu bir yıl olacak. İş hayatında kafanızı meşgul eden sorunlardan kurtulduğunuz daha uyumlu sizinle koordineli çalışacak   takım arkadaşları ile problemsiz bir iş hayatı size bekliyor. Bu yıl içinde isteklerinize kavuşacaksınız bu yılın en şanslı burçlarından biri olduğunuzu söyleyebiliriz. Bu yıl bazılarınızın kendi işini kurması yada bir akraba veya arkadaşları ile ortaklıkları söz konusu oluşabilir bu girişim oldukça karlı olacak ancak bu iş için mevcut olan işinizden ayrılmak gibi bir durum söz konusu olmayacak yani işinizi bırakmadan yapacağınız karlı bir iş daha söz konusu.  Her ne olursa olsun bu yıl kazancınızda artış söz konusu. Yılın ilk üç ayından sonra eğer terfi derecesi olan bir işte çalışıyorsanız işinizde yükselmeniz söz konusu bu hiç beklemediğiniz bir anda gelişecek ve bu sizi oldukça rahatlatacak iş ortamında kıdeminizin artmasına rağmen iş stresiniz azalacak.  Yetişkin çocukları olanları bu yıl düğün telaşı alacak. Bu yıl çocuklarınızla ilgili sürpriz gelişmeler sizi oldukça mutlu edecek. Bu yıl yeni yatırımlar yapmanız söz konusu ev arsa alımı gibi. Bu yıl çocuklarınızın eğitim hayatı ile ilgili olumlu gelişmeler yaşanacak.  Sağlık sorunlarınızın artık sorun olmaktan çıkacağını da söyleyebiliriz, maddi manevi her anlamda rahatlayacağınız  koca bir yıl sizi bekliyor buna bağlı olarak da stresiniz azalacak haliyle strese bağlı sağlık sorunlarınızın da ortadan kalktığını göreceksiniz.

Yılın ilk ayları ocak şubat dönemi iş hayatınızda yaşanacak ani gelişmeler pek çok fırsatı ayağınıza getirebilir, ayağınıza kadar gelen fırsatları iyi değerlendirin bu şanslardan faydalanın, ofis ortamına yeni katılan takım arkadaşlarınız olacak ve bu kişiler ile son derece uyumlu çalışmalar yapacak iş ortamınızın daha keyifli olduğunu göreceksiniz. Evli ve çocuk sahibi Yengeçler bu dönem de iletişimde son derece başarılı olacak çocuklarının eğitiminde yapmak istediklerinizi sorunsuzca gerçekleştirebilirler. Eş ya da sevgilinizle romantik bir dönem ilişkinizi daha iyi şartlara kavuşturmak tamamen sizin elinizde biraz ilgi anlayış ve doğru sözler mutluluğunuzu katlayacaktır.

Mart ayı çok hareketli olacak bu dönemde hayatınızda bir değişiklik olacak bu bir şeyin bitişi veya bir şeyin başlangıcı olabilir bu yeni bir yere taşınma, ani bir evlilik teklifi gibi bir değişim şeklinde yaşanabilir. Ay sonuna doğru alacağınız bir haber sizi çok sevindirecek. Parasal anlamda güzel gelişmeler olacak kazancınızda artış söz konusu. Mart ayı hayattan keyif aldığınız gerek arkadaş ve gerekse ailenizle güzel vakit geçireceğiniz neşeli bir dönem.

Nisan ayı yalnız olan yengeçler için çok şanslı aradıkları gerçek aşkla tanışmaları olası bu dönem aşk da çok şanslı olacaksınız adeta etrafınıza ışık saçtığınız pozitif enerjinizle çevrenizdekileri etkilediğiniz bir süreç. Bu dönemi iyi değerlendirin karşı cinsten hoşlandığınız kişinin de sizden hoşlandığını fark edip güzel bir birlikteliğe adım atabilirsiniz.

Mayıs ayı ikili ilişkilerde eşinizle ya da sevgilinizle son derece uyumlu olduğunuz bir dönem olacak bu dönemde bazılarınız çocuk sahibi olmayı düşünebilir. Bu ay içinde bazılarınız otomobil almayı düşünebilir.

Haziran ayı maddi açıdan doğru hareket edeceğiniz karlı yatırımlara yöneleceğiniz bir dönem bu ay içinde sizi sevindirecek bir gelişme olacak istediğiniz bir şeye kavuşmanız söz konusu olacak. Gene bu yıl sonu katılacağınız aile toplantıları ve düğünler gündeme gelebilir. Bu ay içinde aile içi ilişkilerin yoğun olacağını söyleyebiliriz. Ay sonu bazılarınız kısa bir tatil fırsatı bulabilir.
Temmuz ayı sakin geçecek gerek eşinizle gerekse ailenizle ilgilendiğiniz keyifli vakit geçireceğiniz güzel bir dönem bu dönemde iş yüzünüzde bir azalma söz konusu olabilir.
Ağustos ayında ikili ilişkiler ve ortaklıklar anlamında oldukça önemli gelişmeler yaşanabilir. Yolunda gitmeyen mevzularla yüzleşmek durumunda kalabilirsiniz dobra açık ve sert davranmanız olası. Sorumluluklarınızın artacağı bir dönem olacak. Bu ay içinde uzak bir yerden gelen bir akraba veya bir arkadaşınız misafir etme durumunuz olabilir. Finansal açıdan sizi zorlayan ortak harcamalar konusunda daha sakin davranmaya özen gösterin.

Eylül ekim gibi geleceğe güvenle bakmak adına yeni yatırımlar yapmanız bu konuda bir arayış içine girmeniz olası. Sosyal anlamda çok faalsiniz yeni bir hobi edinebilir kurslara başlayabilirsiniz. Çocuklarınızla ilgili güzel gelişmeler yaşayacaksınız.

Kasım ayında bazılarınızın işlerinde yükselmesi yada çalıştığı departmanı değiştirmesi söz konusu olabilir. Bekar olanların evlilikleri ya da bu yönde atılmış bir adım yaşanabilir.

Aralık ayı yoğun çalışacağınız bir dönem olacak. Yeni şeyler öğrenmek düşüncelerinizi zenginleştirmek isteği içinde olabilirsiniz. Sizi mutlu edecek duygusal ilişkilerden kaçma malısınız. Sosyal hayatınızdaki hareketliliğin devam edeceği bu dönem içinde eğer kalbiniz boş ise arkadaş ortamında tanışacağınız kişi ile yakınlaşmanız söz konusu.

2014 İkizler Burcu 
İkizler 2014 yılında etrafınızla uyumlu,  önünüze çıkan engelleri rahatça aştığınız, barış, güzellik dolu bir yıl sizi bekliyor.

Jüpiter’in etkisiyle 2014’ün ilk yarısı daha fazla para kazanma imkanınız olacak. Özgüveniniz artacak ve sonbahara doğru kendinizi daha dışadönük hissedeceksiniz. Parasal açıdan rahatlayacağınız bir yıl sizi bekliyor. Maaşınızdaki artış daha önce ekonomik sıkıntılardan dolayı yapamadığınız aktiviteleri yapma fırsatı sunacak.

Kariyerinize ise daha idealist baktığınız bir yıl olabilir. Hayır işlerine ya da ruhunuzu besleyecek işlere yönelebilirsiniz. Çocuksu yanıyla tanınan ikizler, olgunluğunu kanıtlayacak.

Özelikle baskı altında çalıştığınız zamanlarda aldığınız soğukkanlı kararlarla övgü toplayacaksınız. İçinde bulunduğunuz stresli döngüden daha güçlü ve hayattan ne istediğinizi bilerek çıkacaksınız. Yoğun iş temponuz sağlığınızı etkileyebilir. Bu yıl kilonuza özen göstermelisiniz.

2014’te kendinize yoğunlaşıp, potansiyelinizi değerlendireceksiniz bu da size hayatınızdaki öncelikleri belirlemenize yardımcı olacak. Yıl sonunda ise iş yoğunluğunuz azalacak.

İkizleri romantik bir yıl bekliyor. 2013’ü aşkın dorukların geçiren İkizler bu yıl aşkı doyasıya yaşamaya devam edecek. Bekar olan ikizleri ise heyecanlı bir yıl bekliyor. Çıkacağınız yolculuklarda özel bir kişiyle tanışma olasılığınız yüksek.

Özellikle 18 Ağustos’ta çıkacağınız bir yolculuk yeni bir ilişkinin habercisi olabilir. Anne olmak isteyen İkizler’i ise bu yıl güzel haberler bekliyor.

2014 BOĞA Burcu

Bu 2014 yılı sıkıntıların azaldığı bir yıl olacak. Eğitim hayatı devam eden veya sınava hazırlananlar için başarı var. Sosyal ilişkiler ve yeni çevreler hayatınızı renklendirecek. Paranızı ileride memnun olacağınız bir yatırımda değerlendirebilirsiniz bu ev ya da arsa alımı da olabilir. Temmuz gibi uzun yollar görünüyor. Özellikle yılın ikinci yarısı eşinizle ortak harcamalar konusunda tartışmalar çıkabilir. Bu tartışmalarda her iki tarafında ailesini uzak tutmanız gerekecek aksi halde ilişkiniz yıpranabilir. Evli boğalar için eylül gibi hayatınızda daha fazla sorumluluk almanızı gerektiren gelişmeler yaşanabilir. Aileye katılacak bir bebek gibi.

2014 Boğa Burcu İş Hayatı

2014 boğalar yılın ilk zamanlara var olan işinizde pek fazla bir değişim yok. Nisan sonu gibi uzun zamandır sürdürdüğünüz projenizin önüne engeller çıkacak ama moralinizi bozmayın sonrasında planlarınızı gerçekleştirme şansı doğacak. Haziran gibi parasal konularda parlak bir dönem olacak. Bazılarınız ağustos sonu eylül başı gibi iş değişikliği yapabilir.Ancak hemen söyleyelim bu değişim sizi memnun edecek yada uzun zamandır istediğiniz bir iş olacak. 2014 yılında, iş ortamınızın hızlı bir değişiklik geçirebileceğini söyleyelim. Çalışma yöntemleriniz, iş yeriniz değişebilir. Bu alanlarda daha özgür olabilir ve tek başına çalışma imkânı da elde edebilirsiniz. Size özgü, daha bağımsız karar verip hareket edebileceğiniz işler içinde olabilirsiniz. Bu arada kişisel düzeniniz,  hayat biçiminiz de değişebilir, bu durum sağlığınızı olumsuz etkileyebilir. Bir diyet uygulamaya başlayabilir, buna gerek de görebilirsiniz. Bu yıl ortak iş yapanlarınız varsa ortaklarıyla sorunlar yaşayabilir. Bazı ortaklıklar bitebilir. Özellikle yılın ikinci yarısı evinizden veya işinizden ayrılabileceğiniz gibi, yeni bir işe, yeni bir eve geçebilir veya evinizle ilgili bir tadilat işine girişebilirsiniz. Haziran’a kadar olan dönemde iş, ev ve ailenizle ilgili hareketli gelişmelere açık olacaksınız. Şunu belirtmekte fayda var özellikle başka bir şehre taşınmak isteyenler bu isteklerini hazirandan sonraki dönemde gerçekleştirebilirler.

Ağustos-Eylül arası sorumluluklar söz konusu olduğunda mücadele etmeyi unutmayınız. Pes ederek geri çekilmek, problemlerden kaçmak çözüm değil. Unutmayın.
Ekim –  Aralık arasında masraflarınızı daha iyi kontrol etmeye bakmalısınız. Bu dönemde ekstra harcamalar yüzünden bütçeniz sarsılabilir ve parasal alanda güvensizlik yaşayabilirsiniz.
Yılın ilk zamanları uzun zamandan beri haber alamadığınız eski sevgiliniz yeniden ortaya çıkabilir. Eğer yalnızsanız şubat sonu mart başı gibi karşı cinsten, herkese yüz vermeyecek birisinden teklif alabilirsiniz. Haziran gibi partnerinizle aranızda sorunlar çıkabilir neredeyse her olumsuzluktan onu sorumlu tutuyor olmanız problemlerin büyümesine yol açacak daha yapıcı bir tavır takınmanız gerekebilir. Tartışmalardan uzak durun ve alıngan bir tavır içinde bulunmamaya özen gösterin. Bu yıl boğa burçları için evlilik görünmüyor. Ancak kısa süreli ilişkiler olacak.
2014 Mayıs – 2014 Temmuz tarihleri arasında duygusal ilişkilerde şansınız kapalı.
2014 Ağustos ayında sizin için önemli biri ile karşılaşabilirsiniz.
Erkekseniz bazı ciddi bağlantılar yapabilir, kadınsanız bir erkekten teklif alabilirsiniz.

Ağustos ayı özellikle evli olanlar açısından zorlayıcıdır. Eğer sorunlar çözülecek gibiyse bu tarihte her iki tarafın da oturup gerçekçi bir planlamada bulunması lazımdır. Tam tersine taraflardan biri için bu ilişki bitmişse o zaman, karşı tarafın sorumlulukları üstlenilmeli ve ondan sonra yeni bir hayata adım atılmalıdır
Eylül Ekim arasında aşk hayatınız ya da evliliğinizle ilgili konularda ani kararlar vermeyiniz. Beklemede kalınız. Daha önce boşanmış ve aile evine geri dönmüş veya kendine yeni bir düzen kurmuş Boğalar için de bu dönem biraz sıkıntılı geçebilir.
Aralık ayında aşkla ilgili düşüncelerinizi abartacaksınız. Eğer bu süreçte aşk konusunda sorunlarınız büyürse veya bir şeyler yoluna girmediyse gerçeklerden kaçıp başka şeylerle teselli bulmak yerine bilakis sorunların üstüne giderek kendinize yeni bir sayfa açmalısınız. Siz mücadelenizi verin olmuyorsa olmuyor ama en azından bir çaba gösterilmiş olur. Yaşadığınız aşkı duygusal olarak ele almaktansa, mantıklı bir şekilde hareket edilmesi daha doğru olacaktır.

2014 Boğa Burcu Sağlık

Sağlığınız yerinde ancak kış aylarında artan kilolara dikkat etmeniz gerekir. Sağlık konusunda dikkatli olmalı ve kendinize daha çok vakit ayırmalısınız. Katılacağınız toplantılarda tartışmalardan uzak kalın ve tansiyon sorunlarınıza dikkat edin. Mideniz ve sindirim sisteminizle ilgili sorunlar olabilir. Masaj, sıcak doğal ortamlar hayatına ahenk katabilir Kendinizi çok zinde hissediyor olsanız bile soğuk algınlığı türünden hastalıklara açıksınız.

Kasım-Aralık arasında sağlığınıza dikkat ediniz. Bu dönemde yurt dışı seyahati yapacak olanlar özellikle hava değişimi ile ilgili problemler yaşayabilir. Ayrıca kalp ve tansiyon sorunları olanlar gerekli perhizlerini yapmalı ve diyete başlamamışlarsa bir an önce bu konuya eğilmelidirler.

 

kaynak: yenicikanlar.com.tr

bir cevap yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

16 − 3 =

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>